WYDARZENIA - kliknij!

Mapa
Parku

Mapa
Dojazdu

Oferta dla grup

Ocean Park to nie tylko zabawa. Dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu unikalnych mieszkańców głębin morskich, wizyta w Parku w łatwy i przyjemny sposób wzbogaci uczniów o informacje dotyczące okazów żyjących w wodach naszej planety.

Przesłaniem Ocean Parku jest szeroka edukacja przybliżająca warunki życia stworzeń morskich. Równie ważnym elementem jest zwrócenie uwagi zwiedzającym na zagrożenia, jakie są udziałem ludzi, zmierzające do unicestwiania coraz większej ilości gatunków zwierząt morskich i oceanicznych.

Naszym zadaniem jest podnoszenie świadomości ekologicznej, uwrażliwienie na pojawiające się problemy i próba zaangażowania jak największej ilości uczniów w dzieło niesienia pomocy otaczającemu nas światu. Chcemy wspólnie dbać o to, aby tak wspaniałe zwierzęta, jak te prezentowane w Ocean Parku, nie zniknęły na zawsze z naszej planety.

Wycieczki zorganizowane odwiedzające Ocean Park są objęte szczególną opieką. Oprócz preferencyjnych warunków w zakupie biletu wstępu, oferujemy uczestnikom opiekę przewodnika, który w ciekawy i zajmujący sposób przybliży wszystkie najciekawsze informacje o prezentowanych zwierzętach. Nasz Interaktywny show czyli rozmowę z wielorybkiem przygotowujemy indywidualnie dla całej grupy, dzieci się nie nudzą a zabawa przy tym jest niesamowita !